Z okazji Walentynek, w ramach półkolonii "Zima w mieście", naszą Bibliotekę odwiedziły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Błoniu. Zajęcia poprowadziła pani Lidia, z Filii w Bieniewicach.